- სამუშაო გამოცდილება: გამოცდილებას არ აქვს მნიშვნელობა - განიხილებიან როგორც გამოუცდელი, ასევე გამოცდილი კანდიდატები
- მინიმალური განათლების დონე: ბაკალავრი
საქართველოს ბანკის ინფრასტრუქტურის მართვის დეპარტამენტი აცხადებს ვაკანსიას ინფრასტრუქტურის მართვის უმცროსი მენეჯერის პოზიციაზე შემდეგ ქალაქებში: ბათუმი, ზუგდიდი.
ძირითადი მოვალეობები:
სასურველი პროფაილი:
დაინტერესების შემთხვევაში გთხოვთ, შეავსეთ მოთხოვნილი ინფორმაცია, ატვირთეთ რეზიუმე/CV და დააჭირეთ ღილაკს „გამოაგზავნეთ განაცხადი“. რეზიუმეების მიღების ბოლო ვადაა: 2 მარტი, 2026
- სს „საქართველოს ბანკი“-ს ფილიალების/ოფისების ინფრასტრუქტურის მონიტორინგი შემდეგი მიმართულებებით: ენერგეტიკა-ქსელები, გათბობა-გაგრილება, სამშენებლო სარემონტო, წყალმომარაგება და სხვა.
- ენერგეტიკა-ქსელები: ენერგეტიკის მიმართულებით არსებული ინფრასტრუქტურის მონიტორინგი; მარტივი/საშუალო პრობლემების იდენტიფიცირება, საკითხში დეტალურად გარკვევა, რთული საკითხების შესაბამისი რგოლებისთვის ოპერატიულად ინფორმირება/მხარდაჭერა
- გათბობა-გაგრილება-ვენტილაციის სისტემები: პულტებზე/თერმოსტატებზე სეზონის მიხედვით რეჟიმების ცვლილება, ტემპერატურის კონტროლი, გარე და შიდა ბლოკების, ასევე სადრენაჟე სისტემების ვიზუალური დათვალიერება და შეუსაბამობის შემთხვევაში საკითხის დაფიქსირება
- სამშენებლო-სარემონტო: ფილიალების/ოფისების ვიზუალური დათვალიერება ინტერიერის/ექსტერიერის კუთხით, ჭერების/კედლების/იატაკების ხარვეზების იდენტიფიცირება.
- ასევე, ფილიალში არსებული სხვა ინფრასტრუქტურული ხარვეზების იდენტიფიცირება აღნიშნული მიმართულებით.
- სანტექნიკა, წყალმომარაგება: ფილიალებში/ოფისებში არსებული სანტექნიკისა და წყალმომარაგების სისტემების ვიზუალური დათვალიერება, ხარვეზების იდენტიფიცირება და საჭირო რგოლების დროული ინფორმირება.
- სხვა მიმართულებები: დასუფთავება, ავეჯი, მარკეტინგი, გამწვანება, უსაფრთხოების სისტემები და ა.შ.